Loading...

Zarządzaj firmą
efektywnie i z zyskiem!

Pomożemy Ci wdrożyć i wykorzystywać rozwiązania ICM/SPM, MLM oraz Salesforce
najskuteczniejsze dla Twojego biznesu.

MLM

Multi Level Marketing - rozwiązania wielopoziomowego marketingu do zarządzania...

Więcej ›

ICM/SPM

Incentive Compensation Management automatyzuje procesy naliczania, raportowania, analizowania oraz administrowania zmiennymi składnikami...

Więcej ›

Salesforce

Salesforce to najszybciej rosnące oprogramowanie CRM na świecie. Pozwala ono skuteczne kierować firmą, zarządzać relacjami z klientami...

Więcej ›

2021202120210013

lat doświadczeń

>30

wdrożeń enterprice

~20

specjalistów IT

zintegrowane usługi

globalny zasięg

Oferta

Podpowiemy Ci przy pomocy jakich systemów chmurowych nadzorować pracę oraz system sprzedaży, tak, by zoptymalizować zyski i pozbyć się nieefektywnych metod działania.

MLM - Multi Layer Marketing

Jako jedyna firma w Europie jesteśmy oficjalnym dystrybutorem oraz integratorem specjalistycznego oprogramowania dla firm z sektora MLM - DirectScale.

DirectScale jest kompleksową platformą wspierającą codzienne aktywności niezbędne do konsekwentnego rozwijania przedsiębiorstwa. Dzięki niej połączysz dystrybutorów ze swoją organizacją, a do tego będziesz mógł szybko, sprawnie rozwijać i wdrażać nowe rynki oraz produkty.

DirectScale jest jedynym oprogramowaniem MLM oferującym całościowe rozwiązania, które można dopasować do każdego biznesu. Jedna platforma, która rośnie wraz z twoim przedsiębiorstwem, daje ci możliwość wykorzystania potencjału wszystkich twoich zespołów.

ICM/SPM

Wprowadzamy ICM (Incentive Compensation Managemenet). Dzięki temu, że automatyzuje procesy naliczania, raportowania, analizowania oraz administrowania zmiennymi składnikami wynagrodzenia umożliwia zwiększenie wydajności, przejrzystość i dokładność w zarządzaniu wynikami sprzedaży.

Salesforce

Implementujemy platformy CRM (Customer Relationship Management), takie jak Salesforce – najszybciej rosnące rozwiązanie tego typu na świecie. Pozwala ono skuteczne kierować firmą, zarządzać relacjami z klientami, zapewnia analizę danych, budowanie społeczności, dostosowując się przy tym do indywidualnych potrzeb.

Consulting IT

Wspieramy twój biznes świadcząc usługi eksperckie w zakresie CallidusCloud, IBM, SAP i innych systemów, działając w obszarach BI, DWH oraz ETL. Doradzimy twojej firmie oprogramowanie, które najlepiej spełni jej potrzeby, pomożemy je wdrożyć, utrzymać i rozwinąć. Nasi specjaliści to właśnie konsultanci IT, których szukasz.

Jak działamy

Koniec z nieefektywnymi i przynoszącymi straty próbami zarządzania firmą poprzez arkusze Excel.

Nasi specjaliści przeanalizują twoje potrzeby i dobiorą oprogramowanie, które pozwoli zwiększyć wydajność twojego biznesu, uniknąć złego wykorzystania czasu i zlikwidować shadow accounting.

Wdrożymy wybrany system, spersonalizujemy go i nauczymy cię jak z niego korzystać.

O nas

Sands Partners jest zespołem konsultantów biznesowych, programistów, developerów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Razem tworzymy zgrany team, który świadczy szeroki zakres usług eksperckich w obszarach wdrażania i doradztwa przy wyborze platform ICM/SPM.

Doświadczenie, dzięki któremu wypracowaliśmy sprawdzoną metodologię, wynieśliśmy z pracy dla takich firm jak między innymi Vodafone, MetLife, Tele2, Boston Scientific, Ecolab czy Nationale-Nederlanden.

Nasze wartości

Szczerość

Swobodna komunikacja jest kluczem do dobrej współpracy

Szacunek

Różnice nas wzbogacają

Jakość

Ostatecznym celem jest dostawa usługi do klienta

Udoskonalenie

Ciągła potrzeba uczenia się nowych rzeczy jest w naszym DNA

Szukasz efektywności i uporządkowania procesów biznesowych?
Otrzymaj bezpłatną ofertę dla swojego biznesu!

Kontakt

MISJA - jesteśmy dla Ciebie

Nasze wartości korzyścią dla twojej firmy

Jesteśmy świadomi tego, że kluczem do wspólnego sukcesu jest przede wszystkim zrozumienie twoich potrzeb, właściwa diagnoza, a potem dotrzymanie złożonych obietnic. Dlatego z nami stawiasz na:

Bogate doświadczenie

Nasza fachowość jest podparta wieloma latami pracy w domenie IT. Mamy wiedzę i umiejętności techniczne, które pozwalają nam zrozumieć twój język, spełnić się w roli doradcy i partnera biznesowego.

Z pasją w technologii

Najnowsze rozwiązania wymagają kwalifikacji i pasji, by móc jak najskuteczniej dopasować je do twojego biznesu.

Różnorodność w zespole

Razem działamy na twój sukces. Dzięki różnym opiniom zyskujemy szerszą perspektywę. Wypracowujemy rozwiązanie optymalne właśnie dla ciebie.

Greg Struś
współzałożyciel Sands Partners
Odkąd rozpocząłem swoją karierę zawodową, bez względu na to, czy pracowałem w małym zespole, czy zarządzałem setkami osób, byłem pewien, że sukces jest miarą wyjątkowej mieszanki: umiejętności pozyskiwania talentów, rozwijania ich i uczynienia z tego wszystkiego dobrej zabawy. Dlatego nasi klienci są zadowoleni ze współpracy z Sands.
Bart Strożek
współzałożyciel Sands Partners
W ciągu 20 lat mojej kariery zawodowej, w trakcie której zajmowałem różne stanowiska (od developera do architekta, od project managera do managera w organizacji liczącej więcej niż 750 pracowników), nauczyłem się co jest podstawą tego, by firma odniosła sukces. To jej zdolność do skutecznego dostarczania usług mierzonych specjalistyczną wiedzą, umiejętnościami technicznymi i możliwością zmiany skali na żądanie.